„Warsztat spełniania marzeń” to propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym, szczególnie w obszarze rozpoznawania swoich pragnień, nadawania im realnych kształtów i realizacji ich w życiu. Warsztat jest bardzo przyjemny a przedstawione na nim metody pracy same w sobie wprawią w dobry nastrój. Jeśli marzysz o czymś i chcesz to osiągnąć - to właśnie jest Twój czas na zmianę 🙂

Najbliższy termin warsztatu to 27 maja, godzina 10

Warsztat trwa 3 godziny i kosztuje 50 zł.

Podczas warsztatu pokażemy przyjemne i skuteczne sposoby na pozytywną motywację i osiąganie swoich celów, pragnień, postanowień. Będziemy tworzyć mapę marzeń, uczyć się wizualizacji procesu zmiany oraz wewnętrznego dialogu, który wzmacnia naszą motywację, chęć i wytrwałość.
Mapa marzeń to coraz bardziej popularna metoda planowania i przedstawiania swoich pragnień w formie wizualnej. Można na kartce pisać, rysować, wykonać kolaż z wycinków z gazet - proces tworzenia mapy pomaga nam przemyśleć i uświadomić sobie na czym nam zależy, a obrazkowa forma trafia do naszej podświadomości.

Wizualizacja procesu zmiany to metoda pracy z wyobraźnią, która skutecznie motywuje do działania i zwiększa prawdopodobieństwo osiągania zamierzonych celów.

 

Zapisy - u prowadzących:

Maria Poloczek 513056590

Elżbieta Schabowska 505589998